منزل دانشجويی

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

سلام از اینکه این مدت نبودم شرمنده .... آخه یه جورایی نسبت به اکانت اینترنتی که میگیرم جدیدا وسواس پیدا کردم و تو این مدت بخاطر همین نشد که آپدیت کنم ... گفتم حالا که دانشجو شدم بهتره یه سری تعاریف رو اینجا به اختصار براتون بتوصیفم ... بلکه خوشتون بیاد ... البته اگر جایی کم گذاشتم و بد توضیح داده شده حتما تو نظرات اعلام کنین تا بقیه هم روشن بشن09.gif03.gif

 

منزل دانشجويی

تعریف

منزل دانشجویی به مکانیاطلاق می شود که بیش از 2 عدد عنصر دانشجو در آن ادامه حیات میدهند. موارد ذیل قابلذکر است:
 
این مکان میتواند خوابگاه دانشگاه و یا منزلی در خارج از محدودهدانشگاه باشد.

توجه

از آنجا که نویسنده، ازجماعت شریف ذکور میباشد، بالطبع منزل دانشجویی این جماعت منظور نظر است. لذا کاملاطبیعی است که این موارد در مورد جماعت نسوان (ضعیفه سابق)محل بحث نیست.(هرچند کهخیلی هم دور از ذهن نیست). ضمنا برای عدم تشویش اذهان عمومی و یا نشر اکاذیب،محترمانه از آبجیآن خواهشمند است این مطلب را نخوانند (هرچند که میدانم تا آخر هممیخوانند) و یا جنبه لازم را مبذول دارند.

تاریخچه

فلسفه وجودی و خلقتمنزل دانشجویی (منزل مجردی هم در بعضی کتب آمده) بر میگردد به عصر حجر و انسانهایاولیه. چون در آن زمان قشر جوان میخواستند تنها باشند یا تنهایی کاری ( کارهایی ( بکنند ، غارشان را عوض میکردند به بهانه مثلا شکار بچه دایناسور ... حال در عصر مدرن ،با تغییر غالب غار به خانه و شکار به درس و دانشگاه ، کماکان همان محتوی و هدف سابقبه قوت خود باقی است . بدان معنا که این جماعت به بهانه درس خواندن و دانشجو بودن بهمنزل دانشجویی نقل مکان میکنند. البته تاریخ نشان داده که موارد معدودی هم خداوکیلیاهل درس بوده اند که بدلیل قلیل بودن تعداد ، صرفه نظر میگردد.
حال اگر شما باپیش فرض اینکه یک موجود شریف( ذکور ) میباشید ( اثبات یک شی دال بر نفی دیگری نیست،خانمها برداشت بد نکنند ) و میخواهید با چند نفر منزل دانشجویی بگیرید موارد زیرحائز اهمیت است:

مواد لازم برای تهیه منزل دانشجوئی

1-  مقدار متنابهی بالش در شکلهای و اندازه های مختلف به طوریکه به هر نفر 4 الی 5 عدد برسد. موارد استفاده به جز کوبیدن در سر هم ، گذاشتن زیرسر هنگام خواب میباشد. البته ممکن است مکان بالشها تا صبح تغیرات محسوسی پیدا کندکه خیلی مهم نيست . 03.gif

2-  مقدار زیاد ساعت زنگ دار که هر کدام در قسمتی از خانهتعبیه شده و با اختلاف 5 دقیقه کوک شده باشند. این آخرین راه علمی کشف شده برایبیدار شدن از خواب و رفتن سر کلاس 8 صبح است. اگر بازهم خواب ماندید ، یکی ازساعتها را با نوار چسب به پنکه سقفی ببندید که دیرتر خاموشش کنید. اگر باز هم خوابماندید بیشتر از این خود را عذاب ندهید و آن درس را حذف کنید.

3-  هر چقدر هم کهماشین لباسشویی مدرن و پودر لباسشویی با دانه های آبی در خانه باشد، شما در هر زمان t که اراده کنید مقدار n+1 لباسچرک پیدا میکنید که اکثر اینها بخاطر ماندن چند روزه در ماشین لباسشویی تقریبا نهقابل استفاده هستند و نه قابل بازگشت به طبیعت.

تفریحات و سرگرمی

از آنجا که یکجوان نمیتواند همش درس بخواند و به تفریحات ( پیش فرض سالم است ) احتیاج دارد، موراد ذیل در زیرمجموعه ی تفریحات و سرگرمی قرار میگیرد :

1- کارتهای مستطیل شکل باتصاویری از قلب، برگ درخت، لوزی، یک عدد خانم محترمه، یک عدد آقای محترم (که ظاهرااز سران بوده اند و زن و شوهر، شما خیلی به روابطشان کار نداشته باشید. بازی راسیاسی هم نکنید) و یک عدد سرباز نظام وظیفه( احتمال قوی در نیروی انتظامی ). نحوهبازی خیلی مهم نیست. مهم این است که انتهای بازی حتما باید به دعوا و کتک کاری ختمبشود.

2- یک جعبه چوبی با تعدادی مهره های استوانه ای شکل که عمرا حالا حالاهانحوه بازی اش را یاد نمیگیرید.

3- یک دستگاه بسیار قدیمی و پیشرفته در صنعتسرگرمی که تشکیل شده از مخزن آب (گلاب یا آبلیمو هم میشود) ، جایگاه مواد سوختنی ) خیلی به محتوایش کار نداشته باشید، فقط تازه باشد)، کمی ذغال خوب و شلنگ برایانتقال هو ا ، .در بعضی موارد گزارش شده که بدلیل عدم دسترسی به شلنگ مخصوص ،  از شلنگدستشویی هم استفاده کرده اند و به خوبی هم جواب گرفته اند. البته با کمی تفاوت درطعم و مزه . ضمنا حتما به یاد داشته باشید که در هنگام سرگرم بودن با این وسیله،قندان کنار دستتان باشد که اگر بمیرید هم کسی برایتان آبقند درست نمی کند.

4- یکمجموعه از لوحهای فشرده  CD که نه برچسب دارد و نه رویشچیزی نوشته شده و یا اگر هم نوشته شده به زبان رمز است.  محققان امر بر این نظریهاتفاق نظر دارند که این وسیله چیزی تو مایه های نقاشی غارهاست که انسانهای اولیهتصویر خودشان را با رعایت تمامی نکات بر روی دیوارهای غارشان میکشیدند (چهار دیواریاختیاری) . و مورد آخر اینکه در زمان استفاده از این وسیله ، صدای بلندگوها را رویحداکثر توان خروجی PMPO تنظیم کنید و گور بابایهمسایه...

موارد خاص

1-  اگر در میان جمعشما احیانا و بنا بر تصادف، کسی پیدا شد که اهل درس و کتاب و این حرفها بود ، یکی دوترم اول کاری بکارش نداشته باشید که سرش به سنگ بخورد و خود بخود آدم شود. ( در کتباز لفظ جو گیر استفاده شده). ولی اگر به روییه اش ادامه داد ، حتما جزء  همان نوادریاست که در ابتدا اشاره کردم که در اسرع وقت بگویید معرفی اش کنیم .

2-  اگر کسی درمیان شما وارد جماعت مرغان شد و احتمالا تا یکی دو ماه دیگر به خانه خودش میرودبرای زندگی مشترک ، موارد ذیل را مورد عنایت قرار دهید.

الف : این گونه افراد)  بیشتر بعد از مراسم عقد ) بشدت به محل خوابشان حساس میشوند . یعنی اینگه اگر شمااحیانا روی تختاشان بنشینید و یا بالشتشان را برای دیدن تلویزیون از روی تختشانبردارید تا صبح جنگ و دعوا دارید.

ب : مادامی که این بنده خدا پیش شما هست ، تامیتوانید استفاده های لازم را ببرید. مثلا به بهانه های مختلف از او شام یا نهاربگیرید. یکی از مواردی که تا بحال با شکست رو برو نبود مراسمات سالگرد است. بعنوانمثال یک صدو بیست و هفتمین سالگرد ختنه سوران جد پدری همسرش. اگر احتمالا نداد ( کهخیلی بعید است ) آنقدر بزنیدش تا بدهد. اصلا هم وجدان درد نگیرید به دو دلیل: اولاینکه غلط کرده زن گرفته و دوم اینکه یک روزی این بلا سر خودتون هم خواهدآمد.

ج : در زمانی که این بنده خدا با همسرش تلفنی صحبت میکند فرصت را غنیمت
بشمارید و کارهایی نظیر بردن آشغالها ، شستن ظرف ها ، خاراندن پشتتان و ... از اوبکشید.


نکته آخر هم بعد از اینکه بسلامتی این بنده خدا به خانه بخت رفت ، تمامیروابطتان را به سلام و علیک معمولی محدود کنید و دیگر خیلی گرم نگیرید که هیچ فایدهای ندارد ا

تا بعد ...03.gif


بوستون دارم ... مواظب خودتون باشین10.gif08.gif


/ 36 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سارا

سلام اميدوارم خوب باشيد وبلاگتون خيلي قشنگه

الهه

سلام..خيلی جالب بود...می شه راجبه خلاف ها و اغمال منافی شرع و تفريحات ناسالم محيط خونه مجردی هم بنويسی؟؟اگه اين کارو بکنی خيييييييييييييليييييييييی ممنون می شم..

محمد

سلام تو کی دانشجو شدی شيرنيش کو ميام پيشت اگه شيرنی ندی ميزنمت وژدان دردهم نميگيرم شيرنی ناپلئونی باشه بهتره بای بای

anita

فال من جالب بود..

anita

راستی.. در مورد شام و ناهارو نگفتی که رستوران سر کوچتون به نون و نوایی رسیده.. ولی کلا جالب بود..

sahar

بابا بچه مايه دار خوش بحالت ماشين لباسشويی دارين ما تو تشت ميشوريمممممم

یاسمن

سلام...خوبی؟ ببخشيد که چند وقته که سر نزدم..و از اين که سر ميزنی ممنونحالا شايد باز اپديت کردم و تغييرات دادمموفق باشی...فعلا خدافظ

شیلا

سلام خوبی سال نو ودانشجوییت باکمی تاخيرمبارک... به روزم سربزنی شاد میشم ...

eti

تبریک که دانشجو شدی از من که گذشت. . .موفق باشی راستشو اگه یخوای این پستت رو کامل نخوندم من از پسرها هم تعریف نمیکنم چون پررو میشن ولی جالب مینویسی / . . .این تعریفم از دستم در رفت تو جدی نگیر

مهديس

ميشه بپرسم اين مطالب از خودته يا از جايی اوردی؟ در هر صورت جالبن