بابا پرشين تولدت مبارک

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

من دیروز در یکی از بهترین قرار وبلاگی هایی که تا بحال برگزار شده بود شرکت کردم که باید بگم این قرار در نوع خودش بهترین بود .14.gif

چرا که برگزار کننده این قرار ، گروه سایت های پرشین بلاگ بود .

 

حتما همتون خبر دارین که پرشین بلاگ چهار ساله شده و دیروز چهارمین سال تولد خودش رو جشن گرفت .

 

خلاصه ما وقع :

جشنی که ترتیب داده شده بود با حضور 100 نفر از وبلاگ نویسان برگزیده پرشین بلاگ و  حدود تقریبی 40 تا خبرنگار و عکاس از رسانه های مختلف خبری (شاید هم بیشتر) و عده ای از مقامات کشوری مانند آقای ابطحی (معاون وقت دولت آقای خاتمی ) و همچنین جمع مدیر عاملان و مسئولانی که اسپانسر این جشن بودند رو  تشکیل میداد .

 

مکان :  سالن سمینار  هتل 4 ستاره سیمرغ ( پایین تر از پارک ساعی ).

زمان :  23 خرداد ، از ساعت 16 الی 20 .

 

دیروز بعد از کلاس برنامه سازی به اونجا رفتم و نیم ساعت دیر رسیدم ، که خوشبختانه مراسم با یه تاخیر نیم ساعته شروع شد و با تلاوت قرآن و سرود ملی کشور آغاز شد.

 

توی جمعیت تا آخر برنامه از بچه های قدیمی که بیشتر از بقیه میشناسمشون ، فقط محمد کتونی رو ديدم که با دوست گلش اومده بود03.gif
 ديگه کسی رو پیدا نکردم.02.gif
 

بعد از مراسم گفته شده با دعوت مجری برنامه ( قرار بود جواد خیابانی گزارش کنه ، یعنی مجری باشه که چون مریض شده بود و در بیمارستان بستری ، یکی از بچه های پرشین بلاگ مسئولیت این کار رو بعهده گرفت )

از مدیرعامل پرشین بلاگ ( آقای بوترابی ) و همچنین سه تفنگدار محبوب پرشین بلاگ که فکر کنم رهبری و هدایت یک تیم 60 نفره یا شاید هم بیشتر رو به عهده داشتند . (مسئول امنیت شبکه ، مسئول واحد نرم افزاری و آقای سروش خان که فامیلش یادم نیست که مسئولیت ارتباط با وبلاگ نویسها و خیلی کارهای گفته نشده در پرشین بلاگ رو بعهده داشت) دعوت شد تا برای پرسش و پاسخ با وبلاگ نویسان روی سن حاضر بشن.

در ابتدا جلسه پرسش و پاسخی برگزار شد که هر کسی از مدعوین ، هر سوالی داشت میپرسید و توسط مسئولین مربوطه پاسخ میگرفت .

من به شخصه با سوالات مطروحه حال نکردم ، چرا که فکر میکنم خیلی از اونها بدون فکر و تمرکز قبلی بیان میشد که مطرح کردنشون جنبه عمومی نداشت ، که در اینجا از مثال زدن سوالات گفته شده صرف نظر میکنم .

اما دو تا سوال تو حوزه امنیت شبکه و بخش نرم افزاری مطرح شد که فوق العاده مفید واقع شد و من یکی استفاده کردم ...

 

جدا از اینکه بعد از مراسم دیشب با مسئول امنیتی سایت هم یه گپ کوچولو زدم .

 

بعد از پرسش و پاسخ ، مسئول IT  سازمان فناوری اطلاعات اومد و صحبتهایی در مورد وبلاگ و وبلاگ نویسی و هویت حقیقی و مجازی کرد و از وبلاگ نویسی بعنوان یکی از راههای خود شناسی نام برد .

بحث مفصل ،  و یه جورایی فلسفی و داغی بود .09.gif

 

بعد از اون بچه های بابا پرشین یک مولتی مدیا آماده کرده بودند که گروه سایتهای پرشین بلاگ و همچنین سابقه و نحوه فعالیت این گروه  موفق رو  پرزنت میکرد که خیلی توپ ساخته شده بود.
( خصوصا بخش آغازین کلیپ که به هر کسی احساس غرور میداد ).

از خبرهای جدیدی که توی این جلسه مطرح شده بود و بهش میتونم اشاره کنم این بود که :

تا دو سال دیگه گروه پرشین بلاگ خیلی خفن میخواد بشه .

بخش جدید و نسخه جدید وبلاگ سروری تو راهه که در عین کاربری آسان ، پشت پرده پیچیده ای از جهات امنیتی و نرم افزاری خواهد داشت ( البته این تعبیر رو من از صحبتهاشون برداشت کردم ) .


بعد از مراسم معرفی پرشین بلاگ و گروه زیر مجموعه اون از مسئولین و مدیران اسپانسرهای جشن تولد دعوت شد که روی سن بیان برای اهدای جوایز وبلاگهای برگزیده ...06.gif

 

که تو اون جمع به مدیران ارشد شرکتهای : پارس آنلاین – آرمان آنلاین – فراسو -  مسئول سایت مگفا ( همونی که آپدیت کردن وبلاگ باSMS   رو  در پر شین بلاگ راه انداخت) – مدیر عامل پرشین بلاگ و همچنین مسئول سازمان فناوری اطلاعات  میتونم نام ببرم .
از مهمونهای دیگه ای مثل مصطفی رحماندوست ، مدیرعامل سایت پارسی بلاگ و خیلی های دیگه که نمیشناختمشون توی جلسه حضور داشتند .

 

نوبت رسید به  بیست وبلاگ برگزیده پرشین بلاگ :

 

اولین وبلاگ که اسمش خونده شد ، وبلاگ داستانهای محمدرضا بود که از دارنده وبلاگ خواستن بیاد روی سن برای گرفتن جایزه . 11.gif32.gif32.gif

 

حس لذت بخش و خیلی شیرینی بود از اینکه بین اینهمه وبلاگ یهویی اسم تو رو بیان بخونن و اولین وبلاگ برگزیده تو رو معرفی کنن حس عجیب ، اما دلچسبی داشتم .

 

دومین وبلاگ ، وبلاگ پاسداران بود . سومی  شکلات بود فکر کنم و بعد از اون وبلاگ مامان و بابا و دخترشون که من میشناختمشون و خیلی های دیگه که دور و ورم بودند از دیدنشون خوشحال شدند .

بقیه وبلاگها رو اصلا یادم نیست ، اما لینکهای خبری مربوط به این میتینگ و جشن رو حتما در روزهای آینده توی همین پست اضافه میکنم .

 

جوایز اهدایی ، شامل هدایایی بود که از طرف اسپانسر های جشن به اون بیست وبلاگ میدادن که شامل کارت اینترنت نامحدود پارس آنلاین و کلی کارت دو ساعته و ده ساعته از شرکتهای دیگه ، وبکم فراسو ، اشتراک یک ساله هفته نامه علم روز ( که خیلی بدرد  میخوره ) و کلی چیز میز دیگه ، که از این میان میتونم به لوح تقدیری که از طرف پرشین بلاگ اهدا شد اشاره کنم ، که یادگاری خوبی برام شد که دارای ارزش معنوی بالایی هم بود .

 

بعد از مراسم اهدا جوایز ، مدعوین به سالن دیگه ای برای پذیرایی دعوت شدند که در اونجا هم با خبرنگار روزنامه اطلاعات و  همچنین خبرگذاری فارس گپ زدم و تبادل اطلاعاتی کردیم که شاید یهویی در آینده یه کارایی تو مایه همکاری و از صحبت ها کردیم .

 

ساعت 9.30  بود که رسیدم خونه و   ...

 

پ.ن :

1.       کاش میزاشتن یک نفر همراه با خودم ببرم تا خیلی بیشتر از اینها حالش رو میبردم .

2.       اخبار و لینکهای مربوط به این جشن رو توی همین پست اضافه میکنم .

3.       داستان مربوط به فوت همسر استاد ادبیاتمون آماده شده ، اما بخاطر تولد بابا پرشین ، این پست رو آپدیت کردم .

 

 

جشن تولد پنج ساله دوست داشتنی

اخبار جشن تولد در پرشین بلاگ

گزارش تکمیلی از تولد وبلاگ فارسی در خبر گذاری ایسنا

سخنان مدير عامل پرشين بلاگ

سخنان آقای ابطحی در جشن تولد پرشین بلاگ

سخنان دبیر شورای عالی اطلاع رسانی در جشن تولد پرشین بلاگ

 

 

اخبار جامع جشن تولد از نگاه مامان و بابا و دخترشون

 

لينک وبلاگهای شرکت کننده در جشن و لينکهای خبری ديگر

 

 

ضمنا اگر هر کدوم از شما دوستان لینک عکس و خبر دیگه ای ، مرتبط با موضوع جشن تولد پرشین بلاگ میشناسید ، تو نظرات همين پست بنویسید تا به بقیه لینکها اضافه کنم که بقیه هم بتونن استفاده بکنن .03.gif01.gif

 

در پایان برای همه شما و تمامی دست اندر کاران مجموعه پرشین بلاگ آرزوی موفقیت و سلامتی دارم .10.gif07.gif03.gif

 

 

قربون همتون

تا بعد ...10.gif07.gif04.gif

 

/ 72 نظر / 33 بازدید
نمایش نظرات قبلی

سلام داستان ات خيلی خوب بود (همون بچه هه)‌به وبلاگ ماهم سری بزنيد فراداروز که يکی اومد هکت کرد نگی نگفتی(مثل این ...) به دردت ميخوره

تسنيم

سلام اول بينهايت سپاسگزارم که عليرغم اينهمه بيننده ای که داريد اين دوست حقير رو فراموش نکرديد. ببخشيد مدتی سرم شلوغه ميام و سريع ميرم. خوشحال که شاد هستيد و خوشحالم که بهتون خوش گذشته. انشاا... هميشه سالم و شاد باشيد و ما بتونيم از نوشته های زيبای شما بهره بگيريم.

ققنوس

سلام... با عرض تبريکات فراوان... بابا شما هم آدم مهمی بودين ما نمی دونستيما موفق باشيد

آرمان

باشه ديگه..تنها تنها...خوش بگذره...ميری صفا...راستی بهت تبريک ميگم.......دمت گرم...سربلندمون کردی..خيلی پر روام نه؟!!!!!

behnaz

محمدرضاي عزيز بهت تبريك مي گم. از افرادي كه مورد تقدير قرار گرفتند، من وب بابا و مامان و دخترشون رو دنبال مي كردم كه خيلي خوب بودند. خوشحالم كه جوايز به حق بود . آنهم با اين حجم بسيار بالاي وب نويس. اميدوارم همچنان در تمام جشنها بهترين باشي.

ليدا و الناز و ماهك

سلام خيلي باحالي از طرف بروبچ دانشگاه (گروه زلزله)

ليلا

جالب بود...تبريک ميگم!